Pomellato, collier, "Nudo", 18K guld med briljantslipade diamanter
Signerad Pomellato, med Italiensk stämpel. Numrerad P170011240. Mått hänge ca 9 x 9 mm. Längd 42.5 cm. Vikt 8 g. Medföljande certifikat, box och ask Pomellato
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.