Chopard ett par örhängen 18K guld med diamanter

mått ca 16 X 30 mm, totalvikt 18 g. Signerade Chopard och numrerade 1869. Etui från Chopard medföljer samt orginalkvitto.

Bruksslitage.

Klubbat pris
21 000
1 831
1 916
Utropspris
20 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
28 apr 16:14
21 000 SEK
28 apr 12:44
20 000 SEK
28 apr 12:44
19 500 SEK
28 apr 0:13
19 000 SEK
28 apr 0:13
18 500 SEK
27 apr 19:47
18 000 SEK
27 apr 14:16
14 000 SEK
27 apr 12:38
13 000 SEK
22 apr 14:12
10 000 SEK
20 apr 17:12
5 000 SEK
20 apr 13:58
1 000 SEK
20 apr 8:39
300 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20