Chopard ring 18K guld med runda briljantslipade diamanter
totalvikt 0.37 ct enligt medföljande certifikat, storlek 14.50, vikt 7.7 g. Signerad Chopard och numrerad 9204174. Etui och certifikat från Chopard medföljer.