Chopard ring 18K guld med runda briljantslipade diamanter
totalvikt 0.37 ct enligt medföljande certifikat, storlek 14.50, vikt 7.7 g. Signerad Chopard och numrerad 9204174. Etui och certifikat från Chopard medföljer.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.