Guldfärgad metall med imitationsstenar och textil. Signerad Giorgio Armani. Hänge mått ca 16 x 7 cm. Längd ca 45 cm. Brosch längd ca 16 cm. Medföljande etui.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.