David Rosén, skåp, "Napoli", Westbergs Möbler, 1900-talets mitt.
Fanerat med mahogny. Tre dörrar med reliefdekor. Benställning av bok. Hyllinredning. Bredd 159, djup 45, höjd 127 cm. Nyckel finns.
Något slitage. Repor. Vissa torrsprickor och lagningar. Flertalet hårt sittande häftstift i hyllplan och botten.