Fanerat med palisander. Elegant inredning med spegelglas och plats för flaskor samt belysning. En utdragbar skiva och två lådor. Bredd 82, djup 42, höjd 117 cm. Nyckel finns.
Belysning ej funktionstestad. Smärre slitage. Märken, mindre repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.