Signerad Viljo S och daterad -70. Skulptur, brons, höjd 72,5 cm.
Åldersrelaterat slitage.
Klubbat pris
1 050
11 776
1 120
Utropspris
1 300 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (19 bud)
12 aug 19:38
1 050 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
12 aug 19:37
1 000 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
12 aug 19:36
920 EUR
12 aug 19:35
900 EUR
12 aug 19:35
820 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
12 aug 19:34
800 EUR
12 aug 19:32
770 EUR
12 aug 19:29
750 EUR
12 aug 19:29
730 EUR
12 aug 18:53
710 EUR
12 aug 14:51
690 EUR
12 aug 14:40
670 EUR
12 aug 13:52
650 EUR
12 aug 13:14
600 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
12 aug 9:45
550 EUR
6 aug 19:00
500 EUR
6 aug 10:00
333 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
5 aug 18:05
200 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
5 aug 16:24
100 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1