Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

Berndt Lindholm, Kustlandskap.

Signerad B Lindholm och daterad -83. Olja på duk 23 x 37 cm.

Åldersrelaterat slitage. Reva.

Utropspris
3 000 - 4 000 EUR