Jaeger-LeCoultre, bordsur, Atmos, 70-tal

gulmetall, drivs av temperaturskillnad, 22,5 x 18 x 13,5 cm

Verknr 394170

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Ej genomgången.

Klubbat pris
8 800
778
796
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
28 jul 17:48
8 800 SEK
8
28 jul 17:48
8 600 SEK
28 jul 0:05
8 400 SEK
27 jul 23:02
8 200 SEK
27 jul 23:01
8 000 SEK
27 jul 23:01
8 000 SEK
27 jul 8:05
7 700 SEK
27 jul 8:05
7 500 SEK
22 jul 17:22
7 200 SEK
22 jul 17:22
7 000 SEK
22 jul 17:21
6 700 SEK
22 jul 17:21
6 500 SEK
21 jul 0:43
6 300 SEK
21 jul 0:43
6 100 SEK
21 jul 0:43
6 000 SEK
20 jul 21:49
5 600 SEK
20 jul 21:24
5 400 SEK
20 jul 20:16
5 200 SEK
20 jul 20:16
5 001 SEK
20 jul 16:14
4 801 SEK
20 jul 15:39
4 601 SEK
20 jul 13:28
4 600 SEK
20 jul 10:28
4 400 SEK
20 jul 10:26
4 200 SEK
19 jul 14:18
4 000 SEK
Rasmus Sjöbeck
Rasmus Sjöbeck
Assisterande specialist klassisk konst
+46 (0)727 33 24 02