Seiko, Spring Drive, kronograf, armbandsur, 44 mm.

Titan, automatisk, safirglas, datum, 24-timmarsvisning, gångreservsindikator, glasbaksida, originallänk, viklås, cert, box, ytterkartong, limiterad & numrerad (156/300), ca 2007.

Caliber 5R86, Referensnr. SPS001.

Cert ej ifyllt. Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Klubbat pris
15 500
1 356
1 429
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
25 feb 20:51
15 500 SEK
8
25 feb 20:51
15 000 SEK
25 feb 20:50
14 500 SEK
8
25 feb 20:50
14 000 SEK
25 feb 20:49
13 500 SEK
8
25 feb 20:49
13 000 SEK
25 feb 12:00
12 500 SEK
23 feb 23:49
12 500 SEK
23 feb 22:44
12 000 SEK
21 feb 21:15
10 500 SEK
19 feb 13:50
10 000 SEK
18 feb 15:02
4 000 SEK
17 feb 22:13
3 500 SEK
17 feb 20:53
3 000 SEK
16 feb 18:15
2 500 SEK
Carl  Palmegren
Carl Palmegren
Ansvarig specialist klockor
+46 (0)739 40 08 23