Titan, automatisk, safirglas, datum, 24-timmarsvisning, gångreservsindikator, glasbaksida, originallänk, viklås, cert, box, ytterkartong, limiterad & numrerad (156/300), ca 2007.
Caliber 5R86, Referensnr. SPS001.
Cert ej ifyllt. Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.