Svartlackerat och förgyllt fodral med dekor av palmetter och akantusslingor. 18 strängar. Signerad "Light / Foley Place / London" samt märkt "Patent N ?24". Höjd 85 cm.
Slitage. Skador. Kompletteringar.
Klubbat pris
10 050
888
915
Utropspris
5 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (25 bud)
10
24 feb 21:10
10 050 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 10
11
24 feb 21:10
9 999 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 11. Det här budet har lagts av budbetjänten på uppdrag av kunden.
11
24 feb 21:09
9 250 SEK
10
24 feb 21:09
9 050 SEK
11
24 feb 21:08
8 200 SEK
10
24 feb 21:08
8 000 SEK
11
24 feb 21:08
7 800 SEK
12
24 feb 21:08
7 600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 12
11
24 feb 21:08
7 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 11
10
24 feb 21:08
7 200 SEK
9
24 feb 21:06
7 000 SEK
9
24 feb 21:06
6 700 SEK
10
24 feb 21:06
6 500 SEK
9
24 feb 21:05
5 700 SEK
10
24 feb 21:05
5 500 SEK
9
24 feb 18:17
5 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 9
8
23 feb 11:59
4 900 SEK