Ramar, ett par, Frankrike, sent 1700-tal, Louis XVI.
Förgyllda och bronserade. Skuren dekor, krön med troféknippen representerande Konsten respektive Segern. Med samtida gravyrer. 41 x 37 resp. 42 x 37 cm.
Klubbat pris
7 800
689
710
Utropspris
6 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (17 bud)
24 feb 22:00
7 800 SEK
9
24 feb 22:00
7 600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 9
24 feb 21:57
7 400 SEK
9
24 feb 21:57
7 200 SEK
24 feb 20:14
7 000 SEK
8
24 feb 20:14
6 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 8
24 feb 20:05
5 400 SEK