Olli Lyytikäinen, "Syleily" (Omfamning).
Sign.1984. Akvarell 49,5x35,5 cm.
Åldersrelaterat slitage. En aning vågigt papper. Ej examinerad ur ram.
"Människor", Helsingfors Konsthall, 7.3.-5.4.1992.
"Människor", Tavastehus Konstmuseum, 10.4.-24.5.1992.