Peter Tereszczuk, skulptur. Signerad. Brons, total höjd 28,5 cm.
Dansös. Signerad P. Tereszczuk. Gjutarstämpel AR (Arthur Rubenstein, gjuteri). Brons, höjd 23,5 cm (inklusive stenbas 28,5 cm).
Mindre slitage, något avnött patinering. Små skrapmärken. God ikondition.