Signerad Leif Ericson. Daterad 1989 a tergo. Duk 63 x 56,5 (inkl. ram).
Duk limmad på ram längst kanterna.
Proveniens
Konstnärens kvarlåtenskap.
Klubbat pris
2 700
239
246
Utropspris
4 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (5 bud)
28 jan 16:49
2 700 SEK
28 jan 16:49
2 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
28 jan 16:43
1 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
28 jan 8:49
1 500 SEK
27 jan 23:13
500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1