Denise Grünstein, "21 maj", 2007
Signerad Denise Grünstein och numrerad 12/75 a tergo. Total upplaga 75 + 25 AP. Framtagen 2014. C-print, bildyta 57 x 47 cm.
Ej examinerad ur ram. Förefaller vara i gott skick.
Link Image Art Edition, Stockholm.
Ur serien "59 buketter" som även ingick i boken "59 buketter från min trädgård - och lite till" som utkom 2007.