Elisabeth Ohlson, "Nattvarden" ur serien "Ecce Homo", 2018
Signerad Elisabeth Ohlson och numrerad 20/20 a tergo. Ur serien "Ecce Homo", framtagen 2018 i samband med motivets 20-årsjubileum. C-print på aluminium 60 x 92 cm. Upphängningslist medföljer.
Obetydligt ytslitage.
Gåva direkt från konstnären till nuvarande ägare.