Mikael Jansson, "Marion Cotillard #1, Paris 2010"
Signerad Mikael Jansson och numrerad 1/5 a tergo. Total upplaga 5 + 2 AP. Framtagen 2021. C-print monterad på aluminium och ramad, bildyta 50 x 39 cm.
Ej examinerad ur ram. Förefaller vara i mycket gott skick.
CF HILL, Stockholm