Fåtöljer, ett par 1930-tal.

Fåtöljer, ett par 1930-tal.

Formpressad björk och massiv björk, löstagbar sits, fast stoppad klädsel. Bredd 70 cm, sitthöjd 40 cm, totalhöjd 83 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fanerskador. Märken. Fläckar.

Klubbat pris
1 900
21 508
1 959
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (35 bud)
27 aug 2023 20:40
1 900 EUR
27 aug 2023 20:37
1 850 EUR
27 aug 2023 20:37
1 800 EUR
27 aug 2023 20:36
1 750 EUR
27 aug 2023 20:34
1 700 EUR
27 aug 2023 20:31
1 650 EUR
27 aug 2023 20:31
1 600 EUR
27 aug 2023 20:30
1 550 EUR
27 aug 2023 20:30
1 500 EUR
27 aug 2023 20:30
1 250 EUR
27 aug 2023 20:21
1 200 EUR
27 aug 2023 20:20
1 100 EUR
27 aug 2023 20:20
1 050 EUR
27 aug 2023 20:20
970 EUR
27 aug 2023 20:20
950 EUR
27 aug 2023 20:10
920 EUR
27 aug 2023 20:10
900 EUR
27 aug 2023 20:05
840 EUR
27 aug 2023 15:22
820 EUR
27 aug 2023 15:21
800 EUR
27 aug 2023 15:21
780 EUR
27 aug 2023 15:21
660 EUR
27 aug 2023 15:21
640 EUR
27 aug 2023 15:21
570 EUR
27 aug 2023 15:21
550 EUR
26 aug 2023 18:46
320 EUR
26 aug 2023 18:46
300 EUR
26 aug 2023 18:46
240 EUR
26 aug 2023 18:46
220 EUR
24 aug 2023 19:55
110 EUR
24 aug 2023 19:55
100 EUR
20 aug 2023 17:46
65 EUR
20 aug 2023 17:46
60 EUR
19 aug 2023 11:20
55 EUR
19 aug 2023 8:48
50 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

108. Hans Hedberg, skulptur, äpple, fajans, Biot, Frankrike.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
44 000

ditt bud
Fair warning
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
Fair warning
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
Fair warning
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
Fair warning
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
18 000

ditt bud
18

ditt bud
20 000

ditt bud
Aktuellt bud:
44 000 SEK