Josef Frank

(Österrike/Sverige, 1885-1967)
Josef Frank

Josef Frank, papperskorg, Firma Svenskt Tenn, sent 1900-tal/2000-tal

Vitmetall och mässing, höjd 39 cm.

Bruksslitage.

Formgivare

Klubbat pris
2 900
253
268
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (26 bud)
18 feb 11:43
2 900 SEK
18 feb 8:29
2 700 SEK
12
15 feb 2:03
2 500 SEK
13 feb 10:06
2 300 SEK
11
11 feb 19:29
2 100 SEK
10
11 feb 19:29
2 000 SEK
10
10 feb 17:08
1 900 SEK
10 feb 17:08
1 800 SEK
10 feb 15:49
1 701 SEK
9
10 feb 15:49
1 601 SEK
10 feb 15:48
1 501 SEK
9
10 feb 15:48
1 401 SEK
10 feb 14:21
1 301 SEK
8
10 feb 14:21
1 201 SEK
10 feb 11:14
1 101 SEK
10 feb 10:27
1 001 SEK
10 feb 10:27
1 000 SEK
10 feb 8:10
950 SEK
10 feb 8:10
900 SEK
10 feb 8:09
750 SEK
10 feb 8:09
700 SEK
10 feb 0:46
450 SEK
9 feb 20:49
400 SEK
9 feb 20:49
400 SEK
9 feb 20:42
350 SEK
9 feb 17:44
300 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?