Gösta Åberg, filmaffisch James Bond "Agent 007 - Med rätta att döda" (Dr No), 1963 numrerad 245
Bok-lito Ab Borås, 100x69 cm
Oramad. Vikveck.
Proveniens
Privat samling
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
25 000 SEK
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor