Träsnitt efter Xu Bei Hong, Rongbaozhai.

Häst. Mått motiv 52x110 cm. Mått hängandes 64x195 cm. Lagd på siden. Med etikett från 1958.

Slitage.

Proveniens

Utropspris
3 000 SEK