Märkt No 0245. Förgylld metall samt glas. Med ägarplakett "Per Wahlstrom Zurich Generaldirektion". Med röd förvaringsbox. Bredd 17, djup 15, höjd 24 cm.
Ej funktionstestad. Ej genomgången. Boxen med smärre slitage och märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.