stål/guld, automatisk, plexiglas, datum, Jubileelänk, viklås, ca 1984
Caliber 3035, Referensnr 16013, Serienr 8556270, Verknr 1664717, Boettnr 16000, Länkreferensnr 62523H-18-I10/455
Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Plexiglas med repor.