Madeleine Pyk – en samling F769

Bricka, visitkortsfodral, askar, två stycken, lack. Japan, tidigt 1900-tal.

Bestående av, bricka 21x22,5 cm. Visitkortsask 10x8x5.5 cm. Askar med lock 6x9x4 cm och 11x7x5 cm.

Slitage, skador.

Proveniens

Klubbat pris
1 150
109
125
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
30 apr 2023 18:50
1 150 SEK
30 apr 2023 18:50
1 050 SEK
30 apr 2023 18:50
1 000 SEK
30 apr 2023 18:50
950 SEK
30 apr 2023 18:50
900 SEK
30 apr 2023 18:50
850 SEK
30 apr 2023 18:50
800 SEK
30 apr 2023 18:38
750 SEK
30 apr 2023 18:38
700 SEK
29 apr 2023 22:29
650 SEK
29 apr 2023 22:29
600 SEK
27 apr 2023 16:27
550 SEK
27 apr 2023 16:27
500 SEK
25 apr 2023 0:23
450 SEK
25 apr 2023 0:23
400 SEK
22 apr 2023 9:46
300 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02