Skuren dekor. Mått 93 x 93 cm. Höjd 49 cm.
Renoverad. Kompletterad. Något slitage och repor. Smärre fläckar.
Köpt i Bejing på 1960-talet, därefter i arv till nuvarande ägare.
For other sales from this home, see Bukowskis, auktion 574, lot no 1641. 2013. See also Bukowskis auktion 601, lot no 518.