Nathalia Edenmont, "Eightynine", 2005
Signerad N Edenmont och numrerad a tergo 6/6, utförd 2005. Total upplaga 6 + 2 AP. C-print, aluminium, akrylglas 117 x 104 cm.
Wetterling Gallery, Stockholm.
Privat samling, Tyskland.
Privat samling, Sverige.
Nathalia Edenmont, "Eternal", 2011, avbildad helsida i färg, sid 100.