Zhang Dali, porträtt, fotogram signerad och daterad 2013, certifikat medföljer
"Slogan Man and Bamboo", 2013. Fotogram och tusch på rispapper. Certifikat utfärdat av Eight Art Gallery, Singapore, 2015, medföljer. Bildyta 95 x 66,5 cm.
Ej examinerad ur ram.
Direkt från konstnären av nuvarande ägare.