Annika Ström, akryl på duk signerad och daterad 2005 a tergo
"Jag vill kunna se vad det är". 145 x 190 cm.
Smärre slitage i de vita partierna, synligt som grå/svarta streck, främst i nedre delen av målningen. Ytsmuts i form av några fläckar/stänk.
Galleri Charlotte Lund, Stockholm.