Martin Bogren, fotografi signerad och numrerad 1/3 a tergo
"Ocean #17", 2007. Signerad Martin Bogren och numrerad 1/3 på etikett a tergo. Pigment print, bildyta 80 x 199 cm.
Ej examinerad ur ram. Förefaller vara i god kondition.
Inköpt direkt från konstnären.
Tom Böttiger Collection, Stockholm.
Privat samling.