Stefan Lindfors, ljusskulpturer, ett par/ golvlampor, ett par, signerade Stefan Lindfors 2001.
Svetsat rundstål, genomskinlig glasfiber. LED-spotlights. Svart metallbas. Totalhöjd ca 255 cm. Basens mått 27 x 27 cm.
Åldersrelaterat bruksslitage. Repor. Märken. Ej funktionstestad.