Signerad på magen. Livlig framställning med en rytande fohund, målad dekor i färgerna brunt, rött och vitt mot en cremefärgad glasyr. Längd 24 cm. Höjd 20 cm.
Krackelyr. Nagg.
Klubbat pris
8 200
724
747
Utropspris
4 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (24 bud)
14
8 jan 2023 16:44
8 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 14
13
8 jan 2023 16:44
8 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 13. Det här budet har lagts av budbetjänten på uppdrag av kunden.
13
7 jan 2023 8:40
6 700 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 13
12
7 jan 2023 8:40
6 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 12. Det här budet har lagts av budbetjänten på uppdrag av kunden.
12
7 jan 2023 8:40
5 200 SEK
13
7 jan 2023 8:40
5 000 SEK
12
5 jan 2023 18:03
4 600 SEK
5 jan 2023 18:03
4 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
12
5 jan 2023 12:36
4 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 12
11
5 jan 2023 12:36
4 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 11. Det här budet har lagts av budbetjänten på uppdrag av kunden.
11
4 jan 2023 14:53
3 900 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 11
4 jan 2023 11:12
3 700 SEK
8
4 jan 2023 8:01
3 500 SEK