Howard Hodgkin, etsning. Signerad och numrerad 96/100. Daterad -79.
"Thinking Aloud in The Museum of Modern Art". Tryckt av Ken Farley och John Hutcheson vid Petersburg Studios, New York. Utgiven av Petersburg Press, 78 x 103 cm.
Monterad i hörnen med tape på kartong. Oramad.