Richard Smith, collage/multipel, signerad och daterad -75. Numrerad 33/50.
"Russian Ii (red)". Utgiven av
Bernard Jacobson Gallery. Totalt inklusive ram 98 x 96 cm.
Ej examinerad ur ram. Monteringen gått igenom bakstycke vid vänster och höger sida.