Jennifer Bartlett, kompletta serien av 4 serigrafier och träsnitt (samramade), 1983. En signerad och numrerad 48/68.
"In the Garden #40". Vardera 58 x 76 cm. Totalt inklusive ram 126 x 162 cm. Utgiven av Simca Print Artists Inc., New York.
Något gulnade. Ej examinerade ur ram.