18K guld, automatisk, safirglas, läderband, spänne i 18K guld, cert, juni 2004, box, ytterkartong.
Caliber 1878, Serienr 48380265, Limiterad och numrerad. 19/50
Helhetsintrycket är gott. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Slitage.