18K guld, manuell, plexiglas, länk i 18K guld, cert, maj 1974, box, vikt ca 66 gram.
Caliber 6942, Verknr 52019956, Boettnr 4030 3 / 17043571
Smärre slitage. Smärre repor. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.