stål, automatisk (microrotor), plexiglas, metallänk, datum, ca 1960.
Caliber 69, Referensnr 869101/10, Serienr 2372249.
Åldersrelaterat slitage. Repor. Helhetsintrycket är gott. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.