Stål, automatisk, safirglas, diamanter, gummiband, viklås, cert, oktober 2006, box, ytterkartong.
Caliber RD21, Serienr. 107/888, Referensnr. GA35 21 9-SD 4D 53, Limiterad & numrerad (107/888).
Defekt. 1 st skruv saknas till bandhorn. Åldersrelaterat slitage.