stål, automatisk, plexiglas, datum, läderband, viklås, certifikat, augusti 2011, box, ytterkartong.
Caliber 2894-2, Limiterad och numrerad 3398/8888, Referensnr T66.1.722.31
Slitage. Smärre repor. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.