18K guld, automatisk, safirglas, datum, läderband, ca 1997.
Caliber B34, Serienr. 89, Referensnr. H34030, Limiterad & numrerad (89/100).
Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.