stål, automatisk, safirglas, datum, Oysterlänk, viklås, ca 2000.
Caliber 3135, Referensnr. 16200, Serienr. P504063, Verknr. 3 8744447, Boettnr. 2080, Länkreferensnr. 78360-AB12/558 B
Slitage. Repor. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.