18K roséguld, automatisk, safirglas, 24-timmarsvisning, månfas, datum, läderband, originalspänne i 18K rosé guld, ca 2014.
Caliber FC945, Referensnr. FC-945X4H9, Limiterad & numrerad 030/888.
Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.