18K guld, automatisk, plexiglas, datum, Presidentlänk (renoverad), certifikat, Augusti 1980, box.
Caliber 2030, Verknr. 670967, Serienr. 6200056, Referensnr. 6917, Boettnr. 6900.
Sliten och renoverad länk. Slitage. Repor. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.