Stål, plexiglas, automatisk, datum, viklås.
Länkdelar
Boettnr 16014
Serienr R371509
Bakboettnr 16000
Kaliber 3035
Urverkets serienr 2111530
Armbandets nr 62510/555.
Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Slitage. Repor på glaset.