stål, automatisk, safirglas, Navitimerlänk, viklås, certifikat, februari 2017, box, ytterkartong.
Caliber B01, Referensnr AB0127E3/BE81, Länkreferensnr W0317/443A , Serienr 3203580, Verknr 3203580, Boettnr AB0127, Limiterad och numrerad 308/1000.
Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.