Fanerat med mahogny. Raka nedåt avsmalnande ben med fothylsor av mässing. Tre lådor varav en med inredning. Skiva med sarg. Bredd 70, djup 47, höjd 78 cm. Nyckel finns.
Renoverad. Lagningar. Två ådor går ej att öppna.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.