18K roséguld, manuell, safirglas, läderband, viklås i 18K roséguld, cert, september 2014, box.
Caliber 98845, Verknr. 2674449, Serienr. 3321581, Referensnr. IW5446-02, Limiterad & numrerad 26/100.
Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.