Stål, manuell, safirglas, läderband, originalspänne, cert, box, ca 2007.
Caliber OP XI, Serienr. PB 0575546, Referensnr. PAM00183, Boettnr. OP 6644, Limiterad & numrerad (J1161/1500).
Cert ej komplett. Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.